Centrum Mobilních Domů

KOMPAKTNÍ RODINNÉ DOMY A MODULOVÉ DŘEVOSTAVBY WOODCON

> Mám zájem o dům - jak postupovat?

1. Osobní schůzka, prvotní konzultace

Časová náročnost: 1-2 hod.

Sjednejte si s námi osobní schůzku – na telefonu 603 262 672 nebo emailem dvorak@wood-con.cz. Schůzka proběhne v naší výrobní hale/kanceláři v Nové Pace. Jejím předmětem bude prohlídka aktuálně vyráběných domů a upřesnění základních parametrů a požadavků uvažované stavby.

2. Orientační cenová nabídka

Časová náročnost: 2-3 dny

Na základě osobní schůzky a následného vyplnění poptávkového formuláře Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku, ve které již poptáme přepravu na konkrétní pozemek, zjistíme nejblíže dostupný autojeřáb na vykládku atd.

3. Kontrola dostupnosti pozemku

Časová náročnost: 1-2 týdny

Pokud shledáte jak samotné domy, tak cenovou nabídku jako zajímavé a budete se chtít ve Vašem záměru realizace posunout dále, bude nezbytné provést prohlídku pozemku realizace – jeho dostupnost, prostor pro vykládku atd. Prohlídka bude provedena naším technikem, případně technikem autojeřábu nebo přepravcem. Cena prohlídky pozemku je 6,50Kč/km, přičemž částka je v případě realizace samozřejmě vratná.

4. Schůzka s projektantkou, tvorba projektové dokumentace

Časová náročnost: 3-6 měsíců

Dalším krokem je osobní schůzka s projektantkou, která na základě Vašeho zadání začne pracovat na stavebních výkresech (na základě kterých jsme schopni cenovou nabídku finálně upřesnit) a dále na zbylých dokumentech potřebných pro Ohlášení stavby. Vyřízení samotného povolení (tzn. engineering) může být řešen buď spoluprací zákazníka a projektantky nebo pouze projektantkou a zákazník pak převezme pouze vyřízení povolení.

5. Výroba a dodání stavby

Časová náročnost: 3-4 měsíce

Zahájení výroby je vždy řešeno individuálně dle aktuálních výrobních kapacit. Pokud je stavba financována hotově, je možné výrobu zahájit (pokud je to kapacitně možné) paralelně s vyřizováním stavebního povolení, přičemž na konci toho procesu se „sejde“ dokončený dům a stavební povolení.

Pokud je dům financován hypotečním úvěrem, je třeba se zahájením výroby vyčkat na vydání stavební povolení/územního souhlasu, což je pro většinu finančních ústavů nezbytnou podmínkou k zahájení financování výstavby.