Centrum Mobilních Domů

WOODCON / CENTRUM MOBILNÍCH DOMŮ

> AKTUALITY

Wood Construction - Kdo jsme?

Dřevostavby Wood-con Jsme výrobci mobilních domů, mobilních a modulárních dřevostaveb a montovaných dřevostaveb s více než padesáti referenčními stavbami.

Tuto činnost jsme zahájili v roce 2006 ve spolupráci se společností WHB s.r.o., jakožto dodavatelé montovaných dřevostaveb špičkového systému DEKHOME.

V roce 2008 jsme na získané zkušenosti navázali představením vlastního konceptu malometrážních dřevostaveb – mobilních domů. Na základě pozitivního ohlasu na tento druh bydlení jsme v roce 2009 rozšířili náš výrobní program o ucelenou nabídku mobilních domů a dřevostaveb, kterou jsme v roce 2010 zaštítili mezinárodní obchodní značkou WOOD CONSTRUCTION (WoodCon).

Od roku 2012 se v rámci nabídky mobilních domů a dřevostaveb zaměřujeme především na rozvoj modularity našich staveb (tzv. rostoucí bydlení) a použití špičkových stavebních materiálů – zejména CLT panely.

Mise

Poskytovat kvalitní řešení v oblasti rostoucího bydlení formou konceptu modulárních dřevostaveb a mobilních domů při využití 100% ekologických materiálů a moderních způsobů výstavby.

Vize

Zůstat mezi klíčovými výrobci a dodavateli mobilních a modulárních staveb v ČR a i nadále se významně podílet na formování tohoto segmentu stavebnictví.