Dřevostavby Wood-con Jsme výrobci kompaktních rodinných domů, mobilních domů, mobilních a modulových dřevostaveb s více než osmdesáti referenčními stavbami.

Tuto činnost jsme zahájili v roce 2006 ve spolupráci se společností Wood House Building (WHB), jakožto dodavatelé montovaných dřevostaveb špičkového systému DEKHOME.

V roce 2008 jsme na získané zkušenosti navázali představením vlastního konceptu malometrážních dřevostaveb – kompaktním rodinných a mobilních domů. Na základě pozitivního ohlasu na tento druh bydlení jsme v roce 2009 rozšířili náš výrobní program o ucelenou nabídku mobilních domů a dřevostaveb, kterou jsme v roce 2010 zaštítili mezinárodní obchodní značkou WOOD CONSTRUCTION (WoodCon), pod kterou se od této doby držíme na pozici leadra oboru.

Mise

Poskytovat kvalitní řešení v oblasti rostoucího bydlení formou konceptu modulárních dřevostaveb a mobilních domů při využití 100% ekologických materiálů a moderních způsobů výstavby.

Vize

Zůstat mezi klíčovými výrobci a dodavateli mobilních a modulárních staveb v ČR a i nadále se významně podílet na formování tohoto segmentu stavebnictví.